Par mumsSākumsKāpēc mēsPartneriLejupielādesKontakti

    SIA „RADESS” savu darbību sāka 2000.gadā sniedzot pakalpojumus cauruļvadu skalošanā un vizuālajā TV inspekcijā. 2010.gadā tika nodibināts jauns uzņēmums SIA „RADESS Ltd”', kas pārņēma vairāku gadu gaitā uzkrātās zināšanas un iegūto pieredzi, kas ļāva uzņēmumam kļūt par vienu no vadošajām kompānijām Latvijā cauruļvadu skalošanas un vizuālās TV inspekcijas pakalpojumu sniegšanā.

.

Mūsu uzņēmumam ir 4 darbības virzieni:

  • Pakalpojumu sniegšana

Pamatā tiek veikta cauruļvadu skalošana ar Hidrodinamiskajām iekārtām, asenizācijas pakalpojumi, visu veidu tvertņu tīrīšana, vizuālā cauruļvadu TV inspekcija.

Veicam arī ūdens noplūžu noteikšanu, cauruļvadu atkausēšanu, skataku un cauruļvadu renovāciju izmantojot beztranšeju metodes.

Tuvākajā laikā plānojam izveidot avārijas dienestu, kas sniegs pakalpojumus 24h/diennaktī.

Kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai mums ir profesionāls aprīkojums: Cauruļvadu skalošanai ir 4 jaudīgas Hidrodinamiskās iekārtas ar kurām varam veikt cauruļvadu un kolektoru skalošanas darbus līdz pat 2.0m diametrā.

TV inspekcijas veikšanai ir 3 mikroautobusi, aprīkoti ar speciālajām TV inspekcijas iekārtām- robotiem un zondēm. Iekārtas spēj veikt TV inspekciju (CCTV) cauruļvados ar diametru no 40 mm (4cm) līdz 2000 mm (2m). Inspekcijas rezultātā nosakām ne tikai bojājumus, bet iegūstam arī cauruļvada izbūvēšanas slīpuma diagrammu. Rezultātā pasūtītājs iegūst precīzu informāciju, kurā vietā un kādā apjomā ir jāveic cauruļvada labošana.

Pagājušajā gadā tika iegādāta jauna TV inspekcijas iekārta ar garāko inspekcijas kabeli (600m) Latvijā.

  • Tirdzniecība

Esam vairāk kā 20 dažādu Eiropas ražotāju oficiālie pārstāvji Latvijā.

Piegādājam – Hidrodinamiskās iekārtas. Uz doto brīdi esam veikuši hidrodinamisko iekārtu piegādes: - Rēzeknes ūdens; JUKAD; Dobeles ūdens; Cēsu ūdenssaimniecība – Vinda, Jēkabpils ūdens, Valmieras ūdens un Daugavpils ūdens.

Tirgojam - TV inspekcijas iekārtas, hidrodinamisko iekārtu rezerves daļas un aksesuārus; ūdens noplūžu noteikšanas mēraparatūru; tranšeju stiprinājumus; cauruļvadu aizbāžņus; cauruļvadu un aku renovēšanas cementus, beztranšeju cauruļvadu labošanas tehnoloģijas, un cita veida produkciju.

  • Aprīkojuma noma

Šobrīd nomā piedāvājam tranšeju stiprinājumus (SBH) un piepūšamos cauruļvadu aizbāžņus (SAVA). Galvenie mūsu klienti ir ārējo komunikāciju būvnieki / celtnieki.

  • Ražošana

Ražojam aku vāku pacelšanas magnētus. Galvenā magnētu priekšrocība ir maināmā polaritāte- tos var mehāniski ieslēgt un izslēgt. Magnētu rokturi tiek ražoti pēc pašu izstrādāta projekta un dizaina.