Par mumsSākumsKāpēc mēsPartneriLejupielādesKontakti

Kāpēc Radess Ltd

Profesionāla, sertificēta un pieredzējusi komanda

Radess Ltd komandas speciālisti ir beiguši specializētus apmācību kursus un saņēmuši sertifikātus, kas apliecina viņu profesionalitāti. Katrs speciālists ir savas jomas lietpratējs, kas kvalitatīvi un profesionāli veic viņam uzticēto darbu. Turklāt mūsu speciālisti arī avārijas seku novēršanas laikā vienmēr Jūs labprāt konsultēs par nākotnē veicamiem darbiem.

Jaudīgas un modernas iekārtas

Mūsu arsenālā ir ļoti jaudīgas un modernas iekārtas, kas nodrošina ne tikai labāku darba kvalitāti, bet arī ātrāku darbu izpildes veikšanu. Mēs esam izmantojamo iekārtu tiešie izplatītāji Latvijā, tāpēc pārzinām to darbības specifiku un spējam nodrošināt labāko darbu izpildes efektivitāti.

Reakcijas ātrums

Radess Ltd komandā ir profesionāļi, kas spēj operatīvi reaģēt problēmsituācijās. Jūsu ērtībām esam izveidojuši arī avārijas dienestu , lai palīdzētu novērst radušos avārijas situāciju jebkurā diennakts laikā, kā arī brīvdienās un svētku dienās.

Kompetence

Spējam rast risinājumus vissarežģītākajās situācijās. Mūsu kompetence, pieredze un tehniskais aprīkojums ļauj mums uzņemties un paveikt apjomīgus un sarežģītus darbus, kas prasa lielu precizitāti, plašu pētīšanu un plānošanu.

Tiešie pārstāvji

Esam J.Hvidtved Larsen, SAVA, ERGELIT, SBH, RIKO, Gejos u. c. iekārtu, materiālu un sistēmu ražotāju tiešie pārstāvji Latvijā,  lai nodrošinātu Jums profesionālu darbu izpildi.

 

Visām mūsu uzņēmuma pārdotajām iekārtām un aprīkojumam nodrošinām garantijas saistības, kvalitatīvu lietošanas apmācību un pēcpārdošanas apkopi.